HARMONOGRAM REALIZACJI WSPARCIA W PROJEKCIE
,,Szkoła Marzeń w gminie Bardo”
Nr wniosku: RPDS.10.02.01-02-0086/21
Maj 2022 r.
Rodzaj wsparcia |
Nr grupy |
Imię |
Data realizacji wsparcia |
Godziny w których wsparcie jest realizowane |
Liczba godzin zajęć danego dnia |
Dokładny adres realizacji wsparcia |
Zadanie 1 – klasy I-III Zajęcia matematyczno-przyrodnicze rozwijające |
1 |
Dorota Prostko |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 13 |
2 |
Milena Kornatowska |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 29 |
|
3 |
Dorota Nowak |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 21 |
|
4 |
Milena Kornatowska |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo klasa nr 23 |
|
5 |
Milena Kornatowska |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
|
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 23 |
|
6 |
Marzena Synuś- Pruś |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 22 |
|
7 |
Marzena Synuś- Pruś |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
10.45- 11.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 22 |
|
8 |
Beata Bujnowicz |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
13.40- 15.10 |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 24 |
|
9 |
Beata Bujnowicz |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
13.40- 15.10 |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 24 |
|
Zadanie 1 – klasy I-III Zajęcia matematyczno-przyrodnicze wyrównawcze |
10 |
Dorota Prostko |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 13 |
11 |
Milena Kornatowska |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 29 |
|
12 |
Dorota Nowak |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 21 |
|
13 |
Milena Kornatowska |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 kl. 23 |
|
14 |
Marzena Synuś- Pruś |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 22 |
|
|
15 |
Beata Bujnowicz |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 24 |
Zadanie 1 – klasy I-III Zajęcia język angielski rozwijający |
16 |
Anna Pleśniarska |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 |
17 |
Anna Pleśniarska |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 29 |
|
18 |
Anna Pleśniarska |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 23 |
|
19 |
Anna Pleśniarska |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 23 |
|
20 |
Anna Pleśniarska |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 21 |
|
21 |
Anna Pleśniarska |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 23 |
|
Zadanie 1 – klasy I-III Zajęcia język angielski wyrównawczy |
22 |
Anna Pleśniarska |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 20 |
Zadanie 1 – klasy I-III Zajęcia z robotyki |
23 |
Dorota Prostko |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 13 |
24 |
Dorota Prostko |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 13 |
|
25 |
Milena Kornatowska |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 29 |
|
26 |
Beata Szewczyk |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
8.00- 8.45 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 lub 15 |
|
27 |
Beata Szewczyk |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 lub 15 |
|
28 |
Beata Szewczyk |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 lub 15 |
|
29 |
Beata Szewczyk |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 lub 15 |
|
30 |
Beata Szewczyk |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
8.00- 8.45 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 lub 15 |
|
31 |
Beata Szewczyk |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 lub 15 |
|
32 |
Lucyna Śladowska |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 29 |
|
33 |
Lucyna Śladowska |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 29 |
|
35 |
Beata Szewczyk |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
10.45- 11.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 lub 15 |
|
36 |
Beata Szewczyk |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 lub 15 |
|
37 |
Beata Szewczyk |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 lub 15 |
|
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia matematyka rozwijająca |
54 |
Elżbieta Lipińska |
piątek 6. 05.2022r. 20. 05.2022r. |
12.45- 13.30 13.40- 14.25 |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 12 |
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia matematyka wyrównawcza |
55 |
Elżbieta Lipińska |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
16.00- 16.45 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 25 |
56 |
Alicja Hołowacz |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 20 |
|
57 |
Alicja Hołowacz |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 20 |
|
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia przyroda rozwijająca |
58 |
Monika Goryl |
czwartek 19. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
59 |
Monika Goryl |
środa 18. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
|
60 |
Monika Goryl |
czwartek 19. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
|
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia biologia rozwijająca |
61 |
Monika Goryl |
piątek 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia geografia rozwijające |
62 |
Monika Goryl |
wtorek 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia język angielski rozwijające |
63 |
Izabela Igras |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 19 |
64 |
Izabela Igras |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 19 |
|
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia matematyka rozwijające |
71 |
Elżbieta Lipińska |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
7.15- 8.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 25 |
72 |
Alicja Hołowacz |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 20 |
|
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia matematyka wyrównawcze |
73 |
Alicja Hołowacz |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 20 |
74 |
Elżbieta Lipińska |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
7.15- 8.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 25 |
|
75 |
Elżbieta Lipińska |
sobota 7. 05. 2022r. 14. 05.2022r. 21. 05.2022r. poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
7.45- 9.15 7.15- 8.00 |
2 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 25 |
|
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia biologia rozwijające |
76 |
Monika Goryl |
piątek 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 8 |
77 |
Małgorzata Sikora |
piątek 6. 05.2022r. 20. 05.2022r. środa 18. 05.2022r. czwartek 12. 05.2022r. |
15.50- 16.35 15.50- 16.35 16.40- 17.25 15.50- 16.35 16.40- 17.25 |
1 2 2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
|
78 |
Małgorzata Sikora |
piątek 13. 05.2022r. 27. 05.2022r. wtorek 18.05. 2022r. 31.05. 2022r. czwartek 19. 05.2022r. |
15.50- 16.35 17.50- 18.15 15.50- 16.35 16.40- 17.25 |
1 1 2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
|
79 |
Małgorzata Sikora |
poniedziałek 16. 05.2022r. 30. 05.2022r. poniedziałek 9. 05.2022r. 23. 05.2022r. |
15.50- 16.35 16.40- 17.25 15.50- 16.35 |
2 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
|
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia chemia rozwijająca |
80 |
Małgorzata Sikora |
piątek 6. 05.2022r. 20. 05.2022r. wtorek 31. 05.2022r. czwartek 12. 05.2022r. |
16.40- 17.25 17.30- 18.15 15.50- 16.35 17.30- 18.15 |
2 1 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
81 |
Małgorzata Sikora |
piątek 13. 05.2022r. 27. 05.2022r. wtorek 31. 05.2022r. czwartek 19. 05.2022r. |
16.40- 17.25 17.30- 18.15 16.40- 17.25 17.30- 18.15 |
2 1 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
|
82 |
Małgorzata Sikora |
poniedziałek 9. 05.2022r. 23. 05.2022r. poniedziałek 16. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
16.40- 17.25 17.30- 18.15 17.30- 18.15 |
2 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
|
83 |
Małgorzata Sikora |
czwartek 5. 05.2022r. |
15.50- 16.35 16.40- 17.25 17.30- 18.15 |
3 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 18 |
|
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia fizyka rozwijające |
84 |
Roman Pińkowski |
wtorek 10. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
14.30- 16.00 14.30- 15.15 |
2 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 22 |
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia fizyka wyrównawcze |
85 |
Roman Pińkowski |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. |
14.30- 16.00 14.30- 15.15 |
2 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 22 |
86 |
Roman Pińkowski |
sobota 7. 05.2022r. 14. 05.2022r. 21. 05.2022r. 28. 05.2022r. |
8.30- 9.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 12 |
|
87 |
Roman Pińkowski |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
9.20- 10.05 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 12 |
|
88 |
Roman Pińkowski |
sobota 7. 05.2022r. 14. 05.2022r. 21. 05.2022r. 28. 05.2022r. |
9.20- 10.05 9.20 – 11.05 9.20 – 11.05 9.20- 10.05 |
1 2,5 2,5 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 12 |
|
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia język niemiecki rozwijające |
89 |
Aleksandra Bilska |
sobota 14. 05.2022r. 21. 05.2022r. |
8.00- 9.35 |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 19 |
90 |
Aleksandra Bilska |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
14.30- 15.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 9 |
|
91 |
Aleksandra Bilska |
wtorek 10. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
16.10- 18.35 |
3 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 9 |
|
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia język niemiecki wyrównawcze |
92 |
Aleksandra Bilska |
sobota 14. 05.2022r. 21. 05.2022r. |
9.40- 11.15 |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 19 |
93 |
Aleksandra Bilska |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
15.20- 16.05 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 9 |
|
94 |
Aleksandra Bilska |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
14.30- 16.05 |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 9 |
|
95 |
Aleksandra Bilska |
wtorek 17. 05.2022r. |
16.10- 18.35 |
3 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 9 |
|
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia robotyka |
96 |
Elżbieta Lipińska |
piątek 27. 05.2022r. |
12.45- 13.30 13.40- 14.25 |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 klasa nr 25 |
Zadanie 4 - Wsparcie specjalistyczne i indywidualne Zajęcia logopedia |
38/4-PPP |
Edyta Korzępa |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet logopedyczny- parter |
39/4-PPP |
Edyta Korzępa |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet logopedyczny- parter |
|
40/4-PPP |
Edyta Korzępa |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet logopedyczny- parter |
|
41/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
czwartek 5. 05.2022r. 19. 05.2022r. sobota 14. 05.2022r. |
12.45- 13.30 9.50- 10.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet logopedyczny |
|
42/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
piątek 6. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. sobota 21.05.2022 r. |
12.45- 13.30 8.55- 9.40 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet logopedyczny |
|
43/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
piątek 6. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. sobota 21. 05.2022r. |
11.50- 12.35 9.50- 10.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet logopedyczny |
|
44/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
poniedziałek 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r sobota 14. 05.2022r |
13.40- 14.25 8.55- 9.40 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet logopedyczny |
|
45/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
poniedziałek 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. sobota 14. 05.2022r. |
11.50- 12.35 8.00- 8.45 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet logopedyczny |
|
Zadanie 4 - Wsparcie specjalistyczne i indywidualne Zajęcia terapia pedagogiczna |
46/4-PPP |
Beata Bujnowicz |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 24 |
47/4-PPP |
Beata Bujnowicz |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 24 |
|
48/4-PPP |
Beata Bujnowicz |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 24 |
|
49/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 20 |
|
50/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 |
|
51/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 |
|
52/4-PPP |
Beata Bujnowicz |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 24 |
|
53/4-PPP |
Beata Bujnowicz |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
13.40- 15.10 |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 24 |
|
Zadanie 4 - Wsparcie specjalistyczne i indywidualne Zajęcia logopedia |
65/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
czwartek 5. 05.2022r. 19. 05.2022r. sobota 14. 05.2022r. |
13.40- 14.25 10.45- 11.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet logopedyczny |
66/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
piątek 6. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. sobota 21. 05.2022r. |
13.40-14.25 9.50- 10.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet logopedyczny |
|
Zadanie 4 - Wsparcie specjalistyczne i indywidualne Zajęcia terapia pedagogiczna |
67/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 20 |
68/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 20 |
|
69/4-PPP |
Beata Szewczyk |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
14.35- 15.20 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 14 lub 15 |
|
70/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 20 |
|
97/4-PPP |
Agnieszka Barul |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
13.45- 14.30 13.45 -15.15 |
1 2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 gabinet pedagoga |
|
98/4-PPP |
Agnieszka Barul |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r. |
14.30- 15.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN ul. Fabryczna 7 gabinet pedagoga |
|
99/4-PPP |
Dariusz Szewczyk |
piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 biblioteka |
|
100/4-PPP |
Dariusz Szewczyk |
środa 4. 05.2022r. czwartek 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
14.35- 15.20 07.00- 07.45 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 biblioteka |
|
101/4-PPP |
Dariusz Szewczyk |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. 23. 05.2022r. 30. 05.2022r. |
08.00- 08.45 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Przyłęk ul. Fabryczna 7 biblioteka |
|
Zadanie 4 - Wsparcie specjalistyczne i indywidualne Zajęcia terapia pedagogiczna |
102/4-PPP |
Dorota Prostko |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 31. 05.2022r. czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 19. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 13 |
103/4-PPP |
Milena Kornatowska |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 18. 05.2022r piątek 6. 05.2022r. 13. 05.2022r. 20. 05.2022r. 27. 05.2022r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 29 |
|
104/4-PPP |
Dariusz Szewczyk |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 23. 05.2022r. 31. 05.2022r. |
16.00 - 17.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 15 |
|
105/4-PPP |
Katarzyna Krzysińska |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 24. 05.2022r. czwartek 5. 05.2022r. 19. 05.2022r. 26. 05.2022r. |
16.00- 17.55 |
2,30 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 12 |
|
106/4-PPP |
Katarzyna Krzysińska |
wtorek 10. 05.2022r. 17. 05.2022r. 24. 05.2022r. czwartek 5. 05.2022r. 19. 05.2022r. 26. 05.2022r. |
18.00- 19.55 |
2,30 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 12 |
|
107/4 - PPP |
Dariusz Szewczyk |
|
|
|
|
|
Zadanie 4 - Wsparcie specjalistyczne i indywidualne Zajęcia indywidualne |
Zaj. indywidualne |
Jowita Kuśnierz |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. |
11.50- 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 16 |
Zaj. indywidualne |
Jowita Kuśnierz |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 16 |
|
Zaj. indywidualne |
Jowita Kuśnierz |
poniedziałek 9. 05.2022r. 16. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 16 |
|
Zaj. indywidualne |
Jowita Kuśnierz |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. |
13.30- 14.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 16 |
|
Zaj. indywidualne |
Jowita Kuśnierz |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. |
13.40- 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 16 |
|
Zaj. indywidualne |
Paulina Rzepka |
czwartek 5. 05.2022r. 12. 05.2022r. 26. 05.2022r. |
12.45- 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet psychologa |
|
Zaj. indywidualne |
Paulina Rzepka |
środa 4. 05.2022r. 11. 05.2022r. 25. 05.2022r. |
13.30- 14.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet psychologa |
|
|
Konsultacje |
Jowita Kuśnierz |
czwartek 12.05 |
15.15- 16.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 16 |
|
Konsultacje |
Jowita Kuśnierz |
czwartek 12.05 |
14.30-15.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 16 |
|
Konsultacje |
Jowita Kuśnierz |
środa 11.05 |
15.15- 16.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 16 |
|
Konsultacje |
Jowita Kuśnierz |
wtorek 10.05 |
14.30- 15.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 16 |
|
Konsultacje |
Jowita Kuśnierz |
wtorek 17.05 |
14.30- 15.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 klasa nr 16 |
|
Konsultacje |
Paulina Rzepka |
środa 25. 05.2022r. |
10.00- 11.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet psychologa |
|
Konsultacje |
Paulina Rzepka |
czwartek 26 .05.2022r. |
10.00- 11.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet psychologa |
Sporządziła: Beata Bujnowicz- koordynator projektu