HARMONOGRAM REALIZACJI WSPARCIA W PROJEKCIE
,,Szkoła Marzeń w Gminie Bardo”
Nr wniosku: RPDS.10.02.01-02-0086/21
Wrzesień 2022 r. - Aktualizacja z dnia 30.09.2022 r.
Rodzaj wsparcia |
Nr grupy |
Imię |
Data realizacji wsparcia |
Godziny w których wsparcie jest realizowane |
Liczba godzin zajęć danego dnia |
Dokładny adres realizacji wsparcia |
||
Zadanie 1 – klasy I-III Zajęcia matematyczno-przyrodnicze rozwijające |
1 |
Dorota Prostko |
Czwartek 15.09.2022 r. 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
12.45 – 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 13 |
||
2 |
Milena Kornatowska |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
10.45-11.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 29 |
|||
3 |
Dorota Nowak |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
11.50-12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 21 |
|||
4 |
Milena Kornatowska |
Piątek 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
12.45 – 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 23 |
|||
5 |
Milena Kornatowska |
Środa 14.09.2022 r. 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 23 |
|||
6 |
Marzena Synus- Pruś |
Środa 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 22 |
|||
7 |
Marzena Synus- Pruś |
Czwartek 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 22 |
|||
8 |
Beata Bujnowicz |
|
|
0 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 24 |
|||
9 |
Beata Bujnowicz |
|
|
0 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 24 |
|||
Zadanie 1 – klasy I-III Zajęcia matematyczno-przyrodnicze wyrównawcze |
10 |
Dorota Prostko |
Piątek 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 13 |
||
11 |
Milena Kornatowska |
Wtorek 14.09.2022 r. 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
11.50-12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 29 |
|||
12 |
Dorota Nowak |
Poniedziałek 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
11.50-12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 21 |
|||
13 |
Milena Kornatowska |
Poniedziałek 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 23 |
|||
14 |
Marzena Synus- Pruś |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. Sobota 24.09.2022 r. |
12.45-13.30 8.00 - 9.35 |
1 2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 22 |
|||
|
15 |
Beata Bujnowicz |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 24 |
||
Zadanie 1 – klasy I-III Zajęcia język angielski rozwijający |
16 |
Anna Pleśniarska |
Poniedziałek 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 13 |
||
17 |
Anna Pleśniarska |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 29 |
|||
18 |
Anna Pleśniarska |
Czwartek 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 23 |
|||
19 |
Anna Pleśniarska |
Czwartek 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 23 |
|||
20 |
Anna Pleśniarska |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 19 |
|||
21 |
Anna Pleśniarska |
Poniedziałek 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 12 |
|||
Zadanie 1 – klasy I-III Zajęcia język angielski wyrównawczy |
22 |
Anna Pleśniarska |
Środa 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 21 |
||
Zadanie 1 – klasy I-III Zajęcia z robotyki |
23 |
Dorota Prostko |
Czwartek 15.09.2022 r. 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
11.50-12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 13 |
||
24 |
Dorota Prostko |
Piątek 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
11.50-12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 13 |
|||
25 |
Milena Kornatowska |
|
|
0 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 29 |
|||
26 |
Beata Szewczyk |
Piątek 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
11.50-12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 15 lub 14 |
|||
27 |
Beata Szewczyk |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 15 lub 14 |
|||
28 |
Beata Szewczyk |
Poniedziałek 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 15 lub 14 |
|||
29 |
Beata Szewczyk |
Czwartek 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 15 lub 14 |
|||
30 |
Beata Szewczyk |
Poniedziałek 12.09.2022 r. 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
11.50-12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 15 lub 14 |
|||
31 |
Beata Szewczyk |
Środa 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
11.50-12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 15 lub 14 |
|||
32 |
Lucyna Śladowska |
Czwartek 29.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 25 |
|||
33 |
Lucyna Śladowska |
|
|
0 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 25 |
|||
34 |
Beata Szewczyk |
|
|
0 |
|
|||
35 |
Beata Szewczyk |
Czwartek 29.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 14 lub 15 |
|||
36 |
Beata Szewczyk |
Piątek 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 14 lub 15 |
|||
37 |
Beata Szewczyk |
Wtorek 27.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 15 lub 14 |
|||
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia matematyka rozwijająca |
54 |
Elżbieta Lipińska |
Środa 14.09.2022 r. Czwartek 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
13.40-14.25 7.15 - 8.00 |
1 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 12 |
||
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia matematyka wyrównawcza |
55 |
Elżbieta Lipińska |
Poniedziałek 12.09.2022 r. 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
16.45-17.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Klasa 25 |
||
56 |
Alicja Hołowacz |
Poniedziałek 12.09.2022 r. 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 20 |
|||
57 |
Alicja Hołowacz |
Środa 14.09.2022 r. 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 20 |
|||
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia przyroda rozwijająca |
58 |
Monika Goryl |
Czwartek 29.09.2022 r. |
11.50 – 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 18 |
||
59 |
Monika Goryl |
|
|
0 |
|
|||
60 |
Monika Goryl |
|
|
0 |
|
|||
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia biologia rozwijająca |
61 |
Monika Goryl |
|
|
0 |
|
||
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia geografia rozwijające |
62 |
Monika Goryl |
|
|
0 |
|
||
Zadanie 2 – Klasy IV - V Zajęcia język angielski rozwijające |
63 |
Izabela Igras |
Środa 14.09.2022 r. 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 12 |
||
64 |
Izabela Igras |
Piątek 09.09.2022 r. 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Klasa |
|||
Zadanie 2 – Klasy IV - V Robotyka |
108 |
Beata Szewczyk |
|
|
0 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 14 lub 15 |
||
109 |
Beata Szewczyk |
Piątek 30.09.2022 r. |
14.35 - 15.20 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 14 lub 15 |
|||
110 |
Beata Szewczyk |
Czwartek 29.09.2022 r. |
14.35 - 16.05 |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 14 lub 15 |
|||
111 |
Darek Szewczyk |
|
|
0 |
|
|||
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia matematyka rozwijające |
71 |
Elżbieta Lipińska |
Piątek 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
7.15-8.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Klasa 25 |
||
72 |
Alicja Hołowacz |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Klasa 20 |
|||
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia matematyka wyrównawcze |
73 |
Alicja Hołowacz |
Środa 14.09.2022 r. 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
14.30-15.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Klasa 20 |
||
74 |
Elżbieta Lipińska |
Poniedziałek 12.09.2022 r. 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Klasa 25 |
|||
75 |
Elżbieta Lipińska |
Realizacja zajęć została zakończona. |
||||||
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia biologia rozwijające |
76 |
Monika Goryl |
|
|
0 |
|
||
77 |
Małgorzata Sikora |
Poniedziałek 12.09.2022 r. 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
16.00-16.45 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 18 |
|||
78 |
Małgorzata Sikora |
Piątek 09.09.2022 r. 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
16.00-16.45 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 18 |
|||
79 |
Małgorzata Sikora |
Realizacja zajęć została zakończona. |
||||||
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia chemia rozwijająca |
80 |
Małgorzata Sikora |
Poniedziałek 12.09.2022 r. 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
16.50-17.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 18 |
||
81 |
Małgorzata Sikora |
Piątek 09.09.2022 r. 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
16.50-17.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 18 |
|||
82 |
Małgorzata Sikora |
Realizacja zajęć została zakończona. |
||||||
83 |
Małgorzata Sikora |
Realizacja zajęć została zakończona. |
||||||
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia fizyka rozwijające |
84 |
Roman Pińkowski |
Realizacja zajęć została zakończona. |
|||||
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia fizyka wyrównawcze |
85 |
Roman Pińkowski |
Piątek 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
14.30-15.15 |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 12 |
||
86 |
Roman Pińkowski |
Sobota 24.09.2022 r. |
8.30-9.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 12 |
|||
87 |
Roman Pińkowski |
Sobota 24.09.2022 r. |
9.20-10.05 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 12 |
|||
88 |
Roman Pińkowski |
Realizacja zajęć została zakończona. |
||||||
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia język niemiecki rozwijające |
89 |
Aleksandra Bilska |
Sobota 24.09.2022 r. |
08.00 - 10.15 |
3 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 19 |
||
90 |
Aleksandra Bilska |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
14.30 - 15.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Klasa … |
|||
91 |
Aleksandra Bilska |
Realizacja zajęć została zakończona. |
||||||
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia język niemiecki wyrównawcze |
92 |
Aleksandra Bilska |
Sobota 24.09.2022 r. |
10.30 - 12.45 |
3 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 19 |
||
93 |
Aleksandra Bilska |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
13.40 - 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Klasa … |
|||
94 |
Aleksandra Bilska |
Realizacja zajęć została zakończona. |
||||||
95 |
Aleksandra Bilska |
Realizacja zajęć została zakończona. |
||||||
Zadanie 3 – Klasy VI - VIII Zajęcia robotyka |
96 |
Elżbieta Lipińska |
Wtorek 13.09.2022 r. 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Laboratorium Przyszłości |
||
112 |
Elżbieta Lipińska |
Środa 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Laboratorium Przyszłości |
|||
113 |
|
Grupa zostanie utworzona we wrześniu 2022 r. |
|
|||||
Zadanie 4 - Wsparcie specjalistyczne i indywidualne Zajęcia logopedia |
38/4-PPP |
Edyta Korzępa |
Czwartek 15.09.2022 r. 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
13.00 – 13.45 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Gabinet logopedii parter |
||
39/4-PPP |
Edyta Korzępa |
Środa 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
13.00 – 13.45 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Gabinet logopedii parter |
|||
40/4-PPP |
Edyta Korzępa |
Poniedziałek 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
14.00-14.45 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Gabinet logopedii parter |
|||
41/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
Czwartek 15.09.2022 r. 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. Sobota 24.09.2022 r. |
13.40-14.25 10.30 - 11.15 |
1 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Gabinet logopedyczny IIp. |
|||
42/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
|
|
0 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Gabinet logopedyczny IIp. |
|||
43/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
|
|
0 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Gabinet logopedyczny IIp. |
|||
44/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
Wtorek 13.09.2022 r. 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. Sobota 24.09.2022 r. |
13.40-14.25 8.50 - 9.35 |
1 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Gabinet logopedyczny IIp. |
|||
45/4-PPP |
Renata |
Wtorek 13.09.2022 r. 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. Sobota 24.09.2022 r. |
12.45-13.30 8.00 - 8.45 |
1 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Gabinet logopedyczny IIp. |
|||
65/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
Czwartek 15.09.2022 r. 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. Sobota 24.09.2022 r. |
12.45 - 13.30 9.40 - 10.25 |
1 1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Gabinet logopedyczny IIp. |
|||
66/4-PPP |
Renata Gerent- Pocian |
Piątek 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
12.45 - 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Gabinet logopedyczny IIp. |
|||
Zadanie 4 - Wsparcie specjalistyczne i indywidualne Zajęcia terapia pedagogiczna |
46/4-PPP |
Beata Bujnowicz |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 24 |
||
47/4-PPP |
Beata Bujnowicz |
Środa 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 24 |
|||
48/4-PPP |
Beata Bujnowicz |
Czwartek 15.09.2022 r. 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
12.45 - 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 24 |
|||
49/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
Poniedziałek 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 26 |
|||
50/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
Wtorek 13.09.2022 r. 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
12.45 - 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 26 |
|||
51/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
Środa 14.09.2022 r. 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 26 |
|||
52/4-PPP |
Beata Bujnowicz |
Piątek 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
12.45 - 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 24 |
|||
53/4-PPP |
Beata Bujnowicz |
|
|
0 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 24 |
|||
67/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
Wtorek 13.09.2022 r. 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 26 |
|||
68/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
Piątek 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
12.45 - 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 26 |
|||
69/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
Czwartek 15.09.2022 r. 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
13.40-14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 26 |
|||
70/4-PPP |
Angelika Weber- Śliwa |
Środa 14.09.2022 r. 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 26 |
|||
97/4-PPP |
Agnieszka Barul |
Czwartek 15.09.2022 r. 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
14.30 - 15.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Gabinet pedagoga szkolnego |
|||
98/4-PPP |
Agnieszka Barul |
Wtorek 13.09.2022 r. |
14.30 - 15.15 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Gabinet pedagoga szkolnego |
|||
99/4-PPP |
Dariusz Szewczyk |
Piątek 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
13.40 – 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Biblioteka |
|||
100/4-PPP |
Dariusz Szewczyk |
Środa 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
07.10 - 07:55 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Biblioteka |
|||
101/4-PPP |
Dariusz Szewczyk |
Czwartek 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
07.10 - 07:55 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Biblioteka |
|||
107/4 - PPP |
Dariusz Szewczyk |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
08.55 - 09.40 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 Biblioteka |
|||
Zadanie 4 - Wsparcie specjalistyczne i indywidualne Zajęcia z j. polskiego dla cudzoziemców |
102/4-PPP |
Dorota Prostko |
Środa 28.09.2022 r. |
12.45-13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 13 |
||
103/4-PPP |
Milena Kornatowska |
Wtorek 20.09.2022 r. 27.09.2022 r. |
11.50 – 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 29 |
|||
104/4-PPP |
Dariusz Szewczyk |
Środa 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
16.00 - 17.30 |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN Bardo ul. Polna 1 Klasa 15 |
|||
105/4-PPP |
Katarzyna Krzysińska |
Realizacja zajęć została zakończona. |
|
|||||
106/4-PPP |
Katarzyna Krzysińska |
Realizacja zajęć została zakończona. |
|
|||||
Zadanie 4 - Wsparcie specjalistyczne i indywidualne Zajęcia indywidualne |
Zaj. indywidualne A.G. |
Jowita Kuśnierz |
Środa 14.09.2022 r. 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
11.50 – 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet pedagoga |
||
Zaj. indywidualne A.P. |
Jowita Kuśnierz |
Czwartek 15.09.2022 r. 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
11.50 – 12.35 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet pedagoga |
|||
Zaj. indywidualne M.Sz. |
Jowita Kuśnierz |
Poniedziałek 12.09.2022 r. 19.09.2022 r. 26.09.2022 r. |
12.45 – 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet pedagoga |
|||
Zaj. indywidualne W.Z. |
Jowita Kuśnierz |
Środa 14.09.2022 r. 21.09.2022 r. 28.09.2022 r. |
13.40 – 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN Przyłęk ul. Fabryczna 7 gabinet pedagoga |
|||
Zaj. indywidualne D.P. |
Jowita Kuśnierz |
Piątek 16.09.2022 r. 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
13.40 – 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet pedagoga |
|||
Zaj. indywidualne |
Paulina Rzepka |
Czwartek 15.09.2022 r. 22.09.2022 r. 29.09.2022 r. |
12.45 – 13.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet psychologa |
|||
Zaj. indywidualne |
Paulina Rzepka |
Piątek 23.09.2022 r. 30.09.2022 r. |
13.40 – 14.25 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet psychologa |
|||
Zadanie 4 - Wsparcie specjalistyczne i indywidualne Konsultacje z rodzicami |
Konsultacje rodzice P.Sz. |
Jowita Kuśnierz |
Poniedziałek 26.09.2022 r. |
15.00 - 16.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet pedagoga |
||
Konsultacje rodzice P.G. |
Jowita Kuśnierz |
Wtorek 27.09.2022 r. |
15.00 - 16.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet pedagoga |
|||
Konsultacje rodzice P.P. |
Jowita Kuśnierz |
Środa 28.09.2022 r. |
15.00 - 16.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet pedagoga |
|||
Konsultacje rodzice P.P. |
Jowita Kuśnierz |
Czwartek 29.09.2022 r. |
15.00 - 16.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet pedagoga |
|||
Konsultacje rodzice P.Z. |
Jowita Kuśnierz |
Piątek 30.09.2022 r. |
14.30 - 15.30 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet pedagoga |
|||
Konsultacje dla rodziców |
Paulina Rzepka |
Czwartek 22.09.2022 r. |
13.40 - 14.40 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet psychologa |
|||
Konsultacje dla rodziców |
Paulina Rzepka |
Piątek 30.09.2022 r. |
15.00 – 16.00 |
1 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.KEN 57-256 Bardo ul. Polna 1 gabinet psychologa |
|||
Sporządziła: Beata Bujnowicz – koordynator projektu